Inspired by ...

"Inspired by ..."
Nagrana w 2016 roku w Mielcu "Polak Bros Studio" Zawiera 10 naszych ulubionych coverów ,które do dziś nas inspirują podczas naszych koncertów przed zawsze wspaniałą publicznością.

1.All Right Now - Free
2.Cocaine - JJ Cale
3.Out In The Fields - Gary Moore
4.Stairway To Heaven - Led Zeppelin
5.Child's Anthem - ToTo
6.Enter Sandman - Metallica
7.For The Love of God - Steve Vai
8.Another Brick In The Wall - Pink Floyd
9.Highway Star - Deep Purple
10.Still Got The Blues - Gary MooreBlack Hawk

"Black Hawk"
Płyta "Black Hawk" nagrywana całkowicie w Polak Bros Studio z przerwami na koncerty zagraniczne od 2008 do 2015 roku. Zawiera tylko utwory instrumentalno-wokalne, ale gitarowe partie solowe na pewno zadowolą niejednego fana gitary elektrycznej. Jako gość specjalny, znany polski gitarzysta i wokalista - Grzegorz Skawiński. Grzegorz zagrał drugie solo w utworze "Gold and Money". Pierwsze 9 utworów to autorskie kawałki w języku angielskim a 5 bonusów to wybrane utwory z pierwszej części zaśpiewane po polsku. Płytę promuje znakomity teledysk "Black Hawk" zdobywca drugiej nagrody na festiwalu teledysków w Barcelonie !!!

1.Black Hawk Mielec Rock
2.Stand Up And Run
3.The Plan B
4.Socrates
5.The Wheel Of Life
6.Gold And Money
7.I Know You
8.The Power And The Glory
9.Sunday Track

bonus tracks:

10.Black Hawk Mielec Song
11.Jak Skała
12.Plan
13.Sokrates
14.Koło Życia


Air On 6 Strings

"Lovesick"
Nagrana w 2004/2005 roku w Polak Bros Studio
w Polsce.Jest to angielskojęzyczna wersja płyty "Manhattan-One",lecz znacznie przearanżowana i poprawiona(kawałki wokalne nagrane od nowa),więc godna posłuchania nawet przez tych którzy dobrze znają płytę "Manhattan-One".Płyta jest nagrana z myślą o rynku USA i Europy Zachodniej.Wszystkie kompozycje są autorstwa Jacka i Grzegorza Polaków.Teksty napisał nasz przyjaciel z Anglii pan Gordon Reid.Polecamy :-) !

1.Tasty(instrumental)
2.Yesterday's Friend
3.Nine to Eight(instrumental)
4.Lovesick
5.Manhattan-One(instrumental)
6.Break the Mould
7.Colosseum(instrumental)
8.Holy Time
9.Magistrada(instrumental)
10.Dark Lady
11.Turbo Diesel(instrumental)
12.Guardian Angel
13.Point(instrumental)
14.Nirvana

Granie na Manhattanie


A to moja szkoła DVD "Granie na Manhattanie" dla wszystkich którzy chcą poszerzyć swój zasób techniki o parę ciekawych patentów.Jest to zremasterowana wersja szkoły wydanej przez gdański "Professional Music Press" oraz pismo "Gitara i Bas". W tej wersji przede wszystkim dźwięk jest w pełni stereo (Dolby Digital).Zostały usunięte wszelki szumy i brumy,które były obecne na wersji video.Jak to w DVD,na początku jest plansza menu skąd można bezpośrednio i błyskawicznie przejść do każdego rozdiału szkoły bez przewijania taśmy !Na płycie DVD demonstruję wiele zagrywek i solówek z mojej płyty CD "Manhattan-One" oraz "QŃ".Pokazuję powoli i szybko solo koncertowe pana o nazwisku Paul Gilbert z zespołu "Mr.Big".Wiele ćwiczeń rozgrzewających oraz demonstruję cały "Marsz Turecki" W.A.Mozarta,krok po kroku w wolnym tempie !Mówię też o moim sprzęcie do grania i gitarach.


Air On 6 Strings

"Air On 6 Strings"
Nagrana w 2000- 2001 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zgrana i masterowana w Polak Bros Studio
w Polsce. Zawiera 10 największych przeróbek przebojów muzyki poważnej w transkrypcji na rockowy zespół. W maju 2005 roku nagraliśmy nową wersję tej płyty jeśli chodzi o warstwę bębnów i instrumentów smyczkowych i teraz to brzmi naprawdę powalająco! Sam się przekonaj !!!

1.Turkish March - W.A.Mozart
2.Eine Kleine Nachtmuzik (Rondo Allegro) - Mozart
3.Badinerie - Bach
4.Ave Maria - Schubert
5.Flight Of The Bumble Bee - Rymski-Korsakow
6.Cuckoo - Daquinn
7.Pathetique Sonata - Beethoven
8.Symfony No 40 - Mozart
9.Air On G String - Bach
10.Hungarian Dance - Brahms


MaNHaTTaN one

"Manhattan-One"
Nagrana w 1995 roku w Krakowie w "Grelkom Studio". Zawiera 15 utworów - wszystkie moje i Grzegorza kompozycje (oprócz Marsza T.) ,8 instrumentalnych i 7 wokalnych ze mną w roli wokalisty. Aranżacja moja i mojego brata Grześka.23 stycznia 2006 skończyliśmy nagrywać w Polak Bros Studio
nową wersję tej płyty(wszystkie wokalne numery nagrane są na nowo a instrumentalne poddane zostały mastringowi i teraz brzmi to wreszcie tak jak powinno ! Polecam wszystkim !

1.Manhattan-One
2.Powrót do Edenu
3.Wštróbka
4.Ostrożny Anioł
5.Zły-Jak Długo
6.Za Dziewięć Ósma
7.Kto Pyta
8.Colosseum
9.Czas-Przyjaciel Człowieka
10.Magistrada
(środkowe solo-Grzegorz Skawiński "ONA/Kombii")
11.Turbo Diesel
12.Mała Czarna
13.Punkt
14.Holy Time
15.Marsz Turecki


QŃ


Nagrana w 1991 roku w Krakowie "Dworek Białoprądnicki Studio" Wydana przez firmę "Loud Out Records" z Katowic.Zawiera 12 moich i Grzegorza kompozycji(oraz jedną W.A.Mozarta) z których 9 jest instrumentalnych i 3 wokalno-instrumentalne ,śpiewane przeze mnie. Aranżacja moja i mojego brata Grześka.

1.Mr.Pollack
2.Step By Step
3.For Mother
4.The SeaLion
5.Time 11
6.Turkish March
7.Sat 3
8.Back To Back
9.Good Evening
10.Baca
11.Fire
12.QŃ


Odwiedziło nas łącznie 2841 osób
© 2013 Adrian Biniecki.